O nás

Projektové a stavebné práce

Sme mladá rozvíjajúca sa spoločnosť zaoberajúca sa projektovaním ,stavebnými prácami a prenájmom náradia. Naša projekčná činnosť sa zaoberá projektovaním rôznych stavieb (t. j. projekcia novostavieb, rekonštrukcií alebo zatepľovanie budov). Taktiež sa venujeme zameraniu skutkovému stavu, autorskému dozoru, tvorbe rozpočtov a inžinierskej činnosti. Stavebná činnosť je zameraná na rôzne interiérové a exteriérové stavebné práce a výstavbu drobných stavieb.

Projektovanie

Projektovanie je kľúčovým prvkom pri vytváraní funkčných a esteticky príjemných priestorov. Naša spoločnosť sa špecializuje na projektovanie rôznych typov stavieb vrátane rodinných domov, bytových domov a drobných stavieb. Sme oddaní tomu, aby sme vytvorili pre našich klientov prostredie, ktoré spĺňa ich individuálne požiadavky a očakávania. Náš prístup k projektovaniu exterierov je zameraný na kombináciu štýlu, praktickosti a atraktívneho dizajnu. Vytvárame vonkajšie prostredie, ktoré odráža osobnosť a životný štýl našich klientov.

Stavebné práce

Stavebné práce predstavujú základný kameň pri vytváraní a transformácii budov a prostredí. Naša spoločnosť sa špecializuje na realizáciu rozmanitých stavebných projektov vrátane výstavby rodinných domov, bytových domov a drobných stavieb. Sme hrdí na našu schopnosť poskytnúť komplexné služby od začiatku až po dokončenie každého projektu. Pri stavebných prácach vonkajších priestorov (exterierov) kladieme dôraz na kvalitu materiálov a detailov, aby sme dosiahli esteticky príjemné výsledky, ktoré zároveň vyhovujú požiadavkám a potrebám našich zákazníkov.

Naše top práce

Prehliadnite si naše vybrané práce najvýznamnejšími a najúspešnejšími projekty.Realizovali sme rozmanité projekty, vrátane výstavby rodinných domov, bytových domov, komerčných priestorov a drobných stavieb.